Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

trzaski i strzelanie w głośnikach tylko przy słuchaniu CD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • trzaski i strzelanie w głośnikach tylko przy słuchaniu CD

    Znam domoroslego "mechanika, lakiernika i w ogole" - czyli tzw. "zlota raczke", ktory sam polakierowal swoja Mazde lakierem akrylowym - sam zrobil sobie metalik, dodajac do lakieru argentorat... :diabelski_usmiech

  • #2
    trzaski i strzelanie w głośnikach tylko przy słuchaniu CD

    Witam, mój problem wygląda następująco. Gdy wkładam do radia nową płytę CD to w głośnikach słychać nieregularne trzaski i strzelanie. Nie wiem jak mogę nazwać ten dźwięk, mógłbym go nagrać i przedstawić. Nagrywałem różne płyty(chodzi mi o marki) w różnych prędkościach i dalej nic, również płyty od znajomych nie da się wysłuchać. Dziwne jest też to gdy jadę i wyjmę płytę i ją przekręcę i włożę to da się słuchać ale trzaski dalej są, jednak gry wyłączę silnik i go znowu zapalę to jest istny horror z głośników. Prosiłbym o szybką pomoc z góry dzięki.

    Komentarz


    • #3
      Używasz płyt kompaktowych, czy winylowych?
      Jeżeli winylowych, to takie trzaski mogą występować.
      Nie ma się czym martwić.

      Komentarz


      • #4
        kompaktowe, zwykłe ze sklepu, próbowałem na różnych markach.

        Komentarz


        • #5
          1 jakie masz radio?
          2 jakiego rodzaju materiał odtwarzasz? cda, wma, mp3?
          Pozdrawiam, Robreg.
          ----
          furmanka.blogspot.com fan ;-)

          Komentarz


          • #6
            Według mnie problem będzie tkwił w laserze odtwarzacza... Skoro na wszystkich płytach tak się dzieje. A co z radiem? Słychać coś niepojącego podczas słuchania radia?

            Komentarz


            • #7
              Ja myślę, że problem tkwi w przekręcaniu płyt na drugą stronę, stąd moje pytanie, czy to aby dobry pomysł jest, żeby wkładać płyty do góry nogami :niewiem

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X